Garanti Bankası İş Başvurusu

Türkiye’nin en büyük ve en çok kar eden bankası konumundaki Garanti Bankası her sene yeni çalışma arkadaşları arıyor. 2012’de de bankanın 5 bine yakın kişiye istihdam sağlayacağı düşünülüyor. Garanti Bankası’nda veznedar, gişe memuru, muhasebeci, güvenlik elemanı, müdür, müdür yardımcısı, stajyer gibi birçok pozisyonda görev alabilirsiniz. Banka birçok diğer firma gibi stajyerlere çalışma süresince bir ücret ödemiyor zaten stajyerlerin amacı da burada işi öğrenmek.
Garanti Bankası iş başvurusu için Garanti’nin web sitesinden veya bu yazıya yorum aracılığıyla kendinizi tanıtabilirsiniz.
Diğer iş başvurusu, iş ilanları ve personel alımı ilanları için arşivimize göz atabilirsiniz.
Garanti Bankası’nın iş alım kriterleri şöyle:

Garanti Bankası’ nın Türkiye geneline yaygın şubelerinde değerlendirilmek üzere;

– Örgün öğretim veren üniversitelerin 1. ve 2. sınıflarında okuyan

– 27 yaşını aşmamış,

– 18 Haziran – 27 Temmuz 2012 ve 30 Temmuz – 7 Eylül 2012 dönemlerinden herhangi birinde 40 gün süreyle tam zamanlı olarak staj yapabilecek,

– Bankacılığı ve şube yapısını tanımak, gözlemlemek isteyen

stajyerler aranıyor.

Başvurular Mayıs 2012′ de değerlendirilerek, aranan kriterlere uygun adaylar e-mail yoluyla mülakatlara davet edilecek ve olumlu bulunan adayların Haziran ayının ilk haftası itibariyle şubelere yerleştirmeleri gerçekleştirilecektir.

Adayların mülakata davet edileceği iller belirlenirken ilanda yer alan mülakata girmek istediği il, staj yapacağı sube ve dönem belirlenirken staj yapmak istediği il ve dönem kısmında yaptıkları tercihler yerleştirmeler gerçekleştirilirken göz önünde bulundurulacaktır.

Staj süresince stajyerlere herhangi bir ücret ödemesi yapılmayacaktır.

2012 yılı Temel Bankacılık Staj Programı için değerlendirilecek olan başvuruların en geç 01 Mayıs 2012 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın